Žalvaris – antibakterinis metalas. Tai paaiškina faktą, kodėl šis metalas vis labiau plinta įvairiose industrijose. Gamintojai pasitelkia šią savybę ruošdami daiktus buitiniam naudojimui. Tiesiog kenksmingi mikrobai, patekę ant žalvarinio paviršiaus, ilgai neišgyvena.
Tai – puošnus metalas. Jei vieniems prabangą spinduliuoja auksas, kiti renkasi solidesnį pasirinkimą – žalvarį. Žalsvai auksinis atspalvis žavi dauguma interjero dizainerių ir netgi menininkų. Ši estetika neretai yra išnaudojama atitinkamose industrijose.
Neretai žalvaris patraukia todėl, nes, nors ir spinduliuoja skoningumu ir prabanga, yra lengviau priderinamas prie kasdienių aprangų. Kartais tokie blizgūs ir ekscentriški metalai kaip auksas to padaryti negali. Logiška, kad pasipuošti gana lengvai prižiūrimais aksesuarais nori visi, tad tikrai apsvarstykite šansą įsigyti žalvario dirbinių. Tiek žalvariniai auskarai, tiek žiedai tikrai atrodys puikiai.
Interjero dizaine žalvaris padeda sukurti subtilius ir estetiškus įvaizdžius. Keliaudami po didmiesčius ir istoriškai žymias vietas apsidairykite – tikėtina, kad Jus supa žalvaris. Įvairiose prabangiose parduotuvėse ir butikuose galima pamatyti tokias detales kaip žalvarinės rankenos ar lempų gaubtai. Dažnai žalvaris derinamas prie minimalistinio dizaino. Pavyzdžiui, pasitelkiant kai kurias didelių baldų detales – kad ir kavos staliuko pagrindas gali būti gaminamas iš žalvario.
Iš tikrųjų žalvaris valo organizmą nuo toksinų ir užterštumo, todėl nešiojant žalvarinius papuošalus pajuoduoja oda. Nešiojant ilgesnį laiką, organizmas išsivalo ir oda nebejuoduoja.
Juvelyrikoje žalvaris užima ypatingą vietą: dar 18-19 a. papuošalus iš žalvario pardavinėdavo kaip auksinius. Nuo tada jį pradėta vadinti „netikru auksu“.
Mūsų žalvariniai papuošalai paprastai nesioksiduoja, nes jie yra dengti specialiu laku.
Prekių atsiliepimai
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas