Varis turi gausybę gydomųjų savybių. O ir lietuviams jis artimesnis nei kiti metalai – senovėje beveik visi papuošalai buvo gaminami iš vario. Tikima, kad pagrindinė kūną ir sielą gydanti vario savybė – gebėjimas kaupti energiją.
Varis
Vario savybės padeda išsaugoti jaunystę ir grožį. Žmogaus organizme yra apie 70–120 mg vario. Jo deficitas gali būti pagrindine širdies ligų, insulto ar aterosklerozės priežastimi.
Taip pat vario trūkumas dažnai sukelia celiulitą, plaukų slinkimą. Kad taip nenutiktų, gydytojai rekomenduoja vartoti produktus, kuriuose yra vario – jūros gėrybes, žuvį, mėsą, avižinius dribsnius, grikius, perlines kruopas, krapus, petražoles, braškes, agrastus, juoduosius serbentus, avietes, abrikosus, kriaušes, riešutus. Varis pasižymi priešuždegiminiu ir skausmą malšinančiu poveikiu, saugo nuo infekcijų, stiprina imunitetą.
Varis perspėja apie ligą. Pasak žinovų, varis taip pat turi gausybę gydomųjų savybių. Archeologai yra pastebėję, kad tolimų mūsų protėvių jis buvo, ko gero, mėgstamiausias ir populiariausias papuošalams naudotas metalas. Kuo organizmui gali būti naudingas varis? Manoma, kad jis teikia gyvybingumo ir energijos, teigiamai veikia smegenų veiklą. Gali padėti įveikti įvairius uždegimus, atgauti jėgas po sunkių ligų, gerina kraujo apytaką, gelbsti gydant reumatines bei inkstų ligas. Verta žinoti. Jei nuo varinio papuošalo oda patamsėja, vertėtų pasitikrinti sveikatą, tikriausiai jums trūksta vario. Vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų papildyti vario atsargas organizme - nešioti varinius papuošalus, kurie per odą papildys organizmą variu.
Prekių atsiliepimai
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas