Gintaro galia bronzoje

Gintaro galia bronzoje

95,00 €

Autorinis rankų darbo bronzos komplektas su gintaro akmenukais. Komplektą sudaro reguliuojamo dydžio apyrankė, auskarai ir pakabukas su natūralios odos užsegama virvele

Auskarų dydis 1,5 cm 

Apyrankės plotis 2 cm

Apyrankės apimtis reguliuojama 16-18 cm

Pakabuko dydis 2 cm

Natūralios juodos spalvos odos ilgis reguliuojamas grandinėle 49-53 cm

Kiekis
  Paskutinė prekė

Lietuviškasis auksas - gintaras neturi karatų, bet yra ypač vertingas ir unikalus. Lietuviai savo auksu vadina gintarą, kuris vienintelis iš 250 pasaulyje randamų gintaro rūšių sudėtyje turi iki 8 proc. gintaro rūgšties, o Baltijos jūra – vienintelė jūra, į krantus išmetanti gintaro.

Gintaras žinomas nuo neatmenamų laikų. Įvairios tautos, kurioms buvo žinomas gintaras, jo kilmę apipynė legendomis ir mitais. Ilgai buvo manoma, kad pirmasis gintarą, kaip degią sukietėjusią medžių dervą, aprašė Homeras „Odisėjoje“(VII a. prieš Kristų). Tačiau atrastas dar ankstesnis gintaro paminėjimas ant asiriško obelisko, saugomo Britų muziejuje. Dantiraštis priklauso X amžiui prieš Kristų. Lietuvių pavadinimas „gintaras“ kilęs nuo žodžio ginti, apsaugoti nuo ligų ir blogos akies. Nuo seno iš gintaro buvo gaminami apsauginiai amuletai, ginantys nuo ligų ir nelaimių.

Stebuklingosios gintaro savybės

Romėnų mokslininkas Plinijus Vyresnysis buvo pirmasis, kuris pastebėjo gydančias gintaro savybes. Jis siūlė nešioti gintaro karolius nuo gerklės skausmo. Romėnai tikėjo, kad gintaras apsaugo nuo įvairių ligų ir net beprotystės. Dar ir dabar tikima, kad gintaras padeda nuraminti mintis ir pašalina negatyvią energiją.

Viduramžiais tikėta, kad gintaras gydo geltą – esą medžiagos geltonis ištraukia iš kūno ligos pageltimą, o gintaro dūmai atbaido marą.

Rytų šalyse buvo manoma, kad gintaro dūmai įkvepia drąsos ir sutvirtina dvasią. Tiek carinėje Rusijoje, tiek Lietuvoje auklės vaikščiojo su gintariniais karoliais. Tikėta, kad jie nuo ligų apsaugos jas pačias bei vaikus.

Gintaro rūgštis pasižymi imunitetą stiprinančiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Dabar irgi yra gaminama kosmetika su gintaro rūgštimi, atliekamos SPA procedūros su gintaro dulkėmis, aliejumi ar smilkalais. Gintaro milteliai tinka vabzdžių įkandimams, pūlinėms žaizdoms gydyti, skatina plaukų augimą, užberti ant dantų pastos stabdo dantenų kraujavimą.

Prekė detaliau

1 Vienetas

Charakteristikos

Natūralūs akmenys
Gintaras
Kam?
Moterims
Metalas
Bronza